онлайн курс Нины Лето (Романовой) :256 ОТТЕНКОВ СЕРОГО: УЛЬТРАЗВУКОВАЯ ДИАГНОСТИКА ПАТОЛОГИИ МОЛОЧНЫХ ЖЕЛЕЗ

Друзья и коллеги! Представляем учебный онлайн курс Нины Лето (Романовой) “256 ОТТЕНКОВ СЕРОГО: УЛЬТРАЗВУКОВАЯ ДИАГНОСТИКА ПАТОЛОГИИ МОЛОЧНЫХ ЖЕЛЕЗ "- именно такое количество оттенков необходимо в настройках ультразвуковых машин для проведения диагностического исследования молочных желез. Стартуем с платформы ZOOM с 26 сентября, начало в 17.00 по Киеву

онлайн-курс УЗД в гінекології. Базовий рівень

Шановні колеги! До вашої уваги - новий формат курсу в режимі онлайн! 11 годин теоретичного матеріалу, майстерклас норми, доступ протягом 30 днів!

Авторський вебінар Андрія Філіпського УЗД поперекового відділу хребта

Запрошуємо до участі у авторському вебінарі Андрія Філіпського "УЗД поперекового відділу хребта", який буде транслюватися 22 січня о 18.30 на платформі ZOOM.

ВЕБІНАР УЗД судин шиї для початківців

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у повторному вебінарі "УЗД судин шиї", який буде транслюватися на платформі ZOOM 25-28 січня 2021 року щоденно о 19.00.

Інтенсивний тренінг з УЗД поперекового відділу хребта

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками з УЗД поперекового відділу хребта, який буде проводитися 30 січня 2021 року у Львові на базі медичного центру ІНМЕД.

Практична Ехокардіографія для початківців

6-7 лютого 2021р. запрошуємо на дводенний курс «Практична Ехокардіографія для початківців». Спікери: Володимир Павлюк та Наталія Лозинська (Львів).

ВЕБІНАР УЗД судин голови для початківців

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у вебінарі "УЗД судин голови для початківців", який буде транслюватися на платформі ZOOM 8-10 лютого 2021 року щоденно о 19.00.

Ультразвукова діагностика плевральних порожнин та легень

13-14 лютого 2021 р.запрошуємо Вас на оновлений теоретично-практичний навчальний курс "Ультразвукова діагностика плевральних порожнин та легень".

Вебинар Основы маммографии для врачей УЗИ. Базовая корреляция

Приглашаем принять участие в 4-часовом вебинаре "Основы маммографии для врачей УЗИ. Базовая корреляция".Лектор -Данара Сулейменова, MPH, член EUSOBI, RSNA,ARRS, SBI,ESR,KSR Казахстан.

Авторський вебінар Андрія Філіпського УЗД шийного відділу хребта

Запрошуємо до участі у авторському вебінарі Андрія Філіпського "УЗД шийного відділу хребта", який буде транслюватися 24 лютого о 18.30

Інтенсивний тренінг з УЗД шийного відділу хребта

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками з УЗД шийного відділу хребта, який буде проводитися 27 лютого 2021 року у Львові на базі медичного центру ІНМЕД.

Інтенсивний тренінг з УЗД вен нижніх кінцівок

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками в УЗД вен нижніх кінцівок, який буде проводитися 28 лютого(неділя) 2021 року у Львові на базі медичного центру ІНМЕД.

онлайн курс 256 ОТТЕНКОВ СЕРОГО: УЛЬТРАЗВУКОВАЯ ДИАГНОСТИКА ПАТОЛОГИИ МОЛОЧНЫХ ЖЕЛЕЗ

Друзья и коллеги! Представляем повтор учебного онлайн курса Нины Лето (Романовой) “256 ОТТЕНКОВ СЕРОГО: УЛЬТРАЗВУКОВАЯ ДИАГНОСТИКА ПАТОЛОГИИ МОЛОЧНЫХ ЖЕЛЕЗ "- именно такое количество оттенков необходимо в настройках ультразвуковых машин для проведения диагностического исследования молочных желез. Стартуем с 1 марта!

ВЕБІНАР АНДРІЯ ФІЛІПСЬКОГО Особливості УЗ діагностики колінного суглобу

Запрошуємо до участі у авторському вебінарі Андрія Філіпського "Особливості УЗ діагностики колінного суглобу", який буде транслюватися 2-4 березня о 19.00 на платформі ZOOM.УКР
РУС