Інтенсивний тренінг з УЗД колінного суглобу для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД колінного суглобу для початківців, який буде проводитися 23 жовтня 2021 року у Львові на базі медичного центру ІНМЕД.

Інтенсивний тренінг з УЗД плечового суглобу для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з володіння практичними навичками УЗД плечового суглобу для початківців, який буде проводитися 24 жовтня 2021 року у Львові на базі медичного центру ІНМЕД.

ВЕБІНАР УЗД ЛІКТЬОВОГО СУГЛОБУ

Запрошуємо до участі у вебінарі "УЗД ліктьового cуглобу" Андрія Філіпського, який буде транслюватися 27 та 28 жовтня о 19.00.

ОНЛАЙН-КУРС Сердце и мозг: увидеть можно лишь то, о чем знаеш!

Приглашаем 30 октября и 6 ноября на онлайн-курс по пренатальной диагностике "Сердце и мозг: увидеть можно лишь то, о чем знаеш!"

ВЕБІНАР УЗД КУЛЬШОВИХ СУГЛОБІВ (у дорослих)

Запрошуємо до участі у вебінарі "УЗД кульшових cуглобів у дорослих" Андрія Філіпського, який буде транслюватися 3 та 4 листорада о 19.00.

Інтенсивний тренінг з УЗД судин шиї

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД судин шиї, який буде проводитися 6 листопада (субота) 2021 року у Львові в готелі Таурус.

Навчальний курс Ультразвукові критерії найпоширенішої патології органів малого тазу. 2D, 3D в гінекології. Технічні та клінічні аспекти.

Запрошуємо 6-7 листопада 2021 року на теоретично-практичний навчальний курс "Ультразвукові критерії найпоширенішої патології органів малого тазу. 2D, 3D в гінекології. Технічні та клінічні аспекти".

Інтенсивний тренінг з УЗД судин голови

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД судин голови, який буде проводитися 7 листопада (неділя) 2021 року у Львові в готелі Таурус.

онлайн курс 256 ОТТЕНКОВ СЕРОГО: УЛЬТРАЗВУКОВАЯ ДИАГНОСТИКА ПАТОЛОГИИ МОЛОЧНЫХ ЖЕЛЕЗ

Друзья и коллеги! Представляем повтор учебного онлайн курса Нины Лето (Романовой) “256 ОТТЕНКОВ СЕРОГО: УЛЬТРАЗВУКОВАЯ ДИАГНОСТИКА ПАТОЛОГИИ МОЛОЧНЫХ ЖЕЛЕЗ "- именно такое количество оттенков необходимо в настройках ультразвуковых машин для проведения диагностического исследования молочных желез. Стартуем с 8 ноября!

Інтенсивний тренінг з УЗД артерій нижніх кінцівок

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД артерій нижніх кінцівок, який буде проводитися 20 литопада (субота) 2021 року у Львові на базі медичного центру ІНМЕД.

Інтенсивний тренінг з УЗД вен нижніх кінцівок

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД вен нижніх кінцівок, який буде проводитися 21 листопада (неділя) 2021 року у Львові на базі медичного центру ІНМЕД.

Ультразвукова діагностика плевральних порожнин та легень

27-28 листопада 2021 р.запрошуємо Вас на теоретично-практичний навчальний курс "Ультразвукова діагностика плевральних порожнин та легень".

Інтенсивний тренінг з УЗД ліктьового суглобу для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД лікьового суглобу для початківців, який буде проводитися 27 листопада 2021 року у Львові в лекційному залі готелю Таурус Сіті.

Інтенсивний тренінг з УЗД кульшових суглобів у дорослих

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД кульшових суглобів у дорослих , який буде проводитися 28 листопада 2021 року у Львові в лекційному залі готелю Таурус Сіті.

Практична Ехокардіографія для початківців

Запрошуємо Вас 4-5 грудня на дводенний курс «Практична Ехокардіографія для початківців».УКР
РУС