СЕМІНАР Нейросонографія та допплерографія головного мозку новонароджених. Сучасні стандарти проведення, анатомія, протоколи.

Запрошуємо на онлайн-семінар "Нейросонографія та допплерографія головного мозку новонароджених. Сучасні стандарти проведення, анатомія, протоколи", який буде транслюватися з платформи ZOOM о 18.00 1 липня 2022 року.

Семинар Маммология. Экскурс для радиологов

Приглашаем с 1 июля на онлайн-семинар "Маммология. Экскурс для радиологов" при участии международной команды лекторов.

Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД вен нижніх кінцівок для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД вен нижніх кінцівок для початківців", який буде проводитися 2 липня (субота) 2022 року у Львові на базі медичного центру Монодоктор (Залізнична 7)

Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД артерій нижніх кінцівок для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД артерій нижніх кінцівок для початківців", який буде проводитися 3 липня (неділя) 2022 року у Львові на базі медичного центру Монодоктор (Залізнична 7)

Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД кульшових суглобів у немовлят

Запрошуємо на тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД кульшових суглобів у немовлят" під керівництвом Андрія Горака, який буде проводитися очно 9 липня 2022 року за адресою:м.Львів, вул.Комаринця 2А (приміщення Дитячого Будинку 1, район парку Культури).

Тренінг з оволодіння практичними навичками Нейросонографія для початківців

Запрошуємо на тренінг з оволодіння практичними навичками "Нейросонографія для початківців" під керівництвом Андрія Закревського, який буде проводитися очно 10 липня 2022 року за адресою:м.Львів, вул.Комаринця 2А (приміщення Дитячого Будинку 1, район парку Культури).

Семінар Ультразвукова діагностика захворювань підшлункової залози

Товариство з обмеженою відповідальністю «Інноваційна медицина» запрошує 13 та 14 липня взяти участь у онлайн-семінарі Юрія Чиркова "Ультразвукова діагностика захворювань підшлункової залози".

Семінар Дуплексне сканування артерій верхніх кінцівок та хребетних артерій

Товариство з обмеженою відповідальністю Інноваційна медицина запрошує 20 та 21 липня взяти участь у онлайн-семінарі "Дуплексне сканування артерій верхніх кінцівок та хребетних артерій".

Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД судин шиї для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД судин шиї для початківців", який буде проводитися 23 липня (субота) 2022 року у Львові на базі медичного центру Монодоктор (Залізнична 7)

Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД плечового суглобу для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД плечового суглобу для початківців", який буде проводитися 30 липня 2022 року у Львові на базі медичного центру МОНОДОКТОР.
УКР
РУС