Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД вен нижніх кінцівок для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД вен нижніх кінцівок для початківців", який буде проводитися 24 вересня (субота) 2022 року у Львові на базі медичного центру Монодоктор (Залізнична 7)

Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД артерій нижніх кінцівок для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД артерій нижніх кінцівок для початківців", який буде проводитися 25 вересня (неділя) 2022 року у Львові на базі медичного центру Монодоктор (Залізнична 7)

Семінар «УЗД в мамології. Ключі до діагнозів. Частина 1. Кальцинати. Рак in situ.»

Запрошуємо на новий онлайн-семінар Ніни Літо Романової «УЗД в мамології. Ключі до діагнозів. Частина 1. Кальцинати. Рак in situ.», який буде транслюватися 14 та 15 жовтня.

Майстер-клас: УЗД легень. Практичні основи візуалізації

Запрошуємо 15 жовтня на майстер-клас "«УЗД легень. Практичні основи візуалізації», який буде проводити Мамонов Олександр Сергійович.

Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД судин шиї для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД судин шиї для початківців", який буде проводитися 22 жовтня 2022 року у Львові.

Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД судин шиї для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД судин шиї для початківців", який буде проводитися 23 жовтня 2022 року у Львові.

Тренінг з оволодіння практичними навичками Ультразвукова діагностика молочних залоз

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "Ультразвукова діагностика молочних залоз", який буде проводитися 5 листопада (субота) 2022 року у Львові в лекційній аудиторії готелю Таурус.

Тренінг з оволодіння практичними навичками Ультразвукова діагностика щитоподібної залози для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "Ультразвукова діагностика щитоподібної залози для початківців", який буде проводитися 12 листопада (субота) 2022 року у Львові в лекційній аудиторії готелю Таурус.
УКР
РУС