Онлайн-Семінар УЗД наднирників

Товариство з обмеженою відповідальністю «Інноваційна медицина» запрошує 15-16 лютого взяти участь у онлайн-семінарі Юрія Чиркова "УЗД наднирників".

Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД вен нижніх кінцівок для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД вен нижніх кінцівок для початківців", який буде проводитися 18 лютого (субота) 2023 року за адресою: м.Львів, лекційна аудиторія №2 готелю Таурус, пл.Князя Святослава 5, другий поверх..

Тренінг з оволодіння практичними навичками УЗД артерій нижніх кінцівок для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "УЗД артерій нижніх кінцівок для початківців", який буде проводитися 19 лютого (неділя) 2023 року у Львові в лекційній аудиторії готелю Таурус.

Тренінг з оволодіння практичними навичками Ехокардіографія для початківців

Запрошуємо взяти участь у одноденному Тренінгу з оволодіння практичними навичками "Ехокардіографія для початківців", який буде проходити у Львові 25 лютого 2023 року.

Семінар Ультразвукова діагностика плевральних порожнин та легень

Запрошуємо 4-5 березня стати учасником семінару "Ультразвукова діагностика плевральних порожнин та легень".

Майстер-клас онлайн Патологія мітрального клапана через призму трансторакальної ехокардіографії

Запрошуємо стати учасником майстер-класу Володимира Павлюка "Патологія мітрального клапана через призму трансторакальної ехокардіографії", який буде проводитися в режимі онлайн 7 березня 2023 року.

Тренінг з оволодіння практичними навичками Техніка виконання внутрішньосуглобових ін`єкцій під УЗ контролем

Запрошуємо стати учасником тренінгу з оволодіння практичними навичками "Техніка виконання внутрішньосуглобових ін`єкцій під УЗ контролем", який буде проводитися 11 березня (субота) у Львові в готелі Таурус.

Тренінг з оволодіння практичними навичками Ультразвукова діагностика щитоподібної залози для початківців

Запрошуємо на одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками "Ультразвукова діагностика щитоподібної залози для початківців", який буде проводитися 18 березня (субота) 2023 року у Львові в лекційній аудиторії готелю Таурус.

Семінар Ультразвукова діагностика молочної залози, частина перша-початковий рівень

Запрошуємо стати учасником семінару "Ультразвукова діагностика молочної залози, частина перша", який розрахований на лікарів-початківців. Захід відбудеться 18 березня 2023 року у ЛЬвові!
УКР
РУС