Извините, данная информация недоступна на выбранном Вами языке

АРХІВ КУРСУ
«Досконала ехокардіографія – з чого почати»

Інноваційна медицина


Шановні лікарі!

Запрошуємо Вас 

10-12 лютого 2017 р.

взяти участь у 20-годинному
навчальному курсі 
школи штудерної ультразвукової діагностики

«Досконала ехокардіографія – з чого почати» 

Місце проведення: Україна, м. Львів, готель Нота Бене

Заняття проводять:
асистент кафедри променевої діагностики ФПДО, Лозинська Н.
та к.м.н., доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 2 ЛНМУ Бевз О.
к.м.н., лікар відділення ФД ЛОКЛ, Павлюк В.

Теоретично-практичний навчальний курс  "ДОСКОНАЛА ЕХОКАРДІОГРАФІЯ – З ЧОГО ПОЧАТИ" - перший із цілої серії  навчальних курсів що зацікавлять спеціалістів, котрі вже мають досвід роботи на апаратах УЗД, а також кардіологів, терапевтів та сімейних лікарів, які хотіли б оволодіти навиками ехокардіографії з подальшим їх застосуванням у щоденній практиці та вдосконаленням.

Включає теоретичну частину та практичні заняття з поданням техніки проведення досліджень, інтерпретацією зображень та концепцією правильного консультування пацієнтів під час УЗ-обстеження серця. Під час  занять найбільше уваги приділяється техніці сканування, яка і є ключем до успіху в діагностиці і дає можливість уникати помилок і неправдивих результатів. 

Теоретична частина, тобто лекції, має на меті впорядкування етапів дослідження – починаючи зі збору анамнезу, огляду пацієнта, аускультації, аналізу ЕКГ, вміння інтерпретувати отримані зображення. Все це змушує лікарів мислити логічно, використовуючи вже набутий досвід і, що важливо, спонукає до поглиблення знань. Усі лекції, з метою підвищення їх освітнього значення, додатково супроводжуються обстеженням «наживо», під час якого можна спостерігати за процесом сканування та роботою з апаратом.

Практичній частині передує інструктаж з поданням типового алгоритму виконання дослідження та постановкою завдань для виконання під час заняття. Кожне дослідження контролюється наставником. Навчання проходять під керівництвом. Курс укомплектований відповідною навчальною літературою.

Після завершення курсу учасники отримають сертифікати.

Вартість курсу складає 2000 грн.

УКР
РУС